Maturant 2018 - co by měl maturant řešit už teď.

Informace: Maturante 2018 hledáš brigádu? 
Tady máš informace o brigádě právě pro tebe:
 Více informací

Maturant 2018 - co by měl maturant řešit už teď.

Maturanti 2018 by měli již nyní řešit to, jak se připraví na státní maturitu 2018 a pokud by se chtěli dostat na vysokou školu, tak i přípravu na přijímací zkoušky.

K přípravě na státní maturitu 2018 májí maturanti k dispozici publikace určené přímo k přípravě na státní maturitu 2018. Informace a možnost zakoupení mají maturanti 2018 přímo na oficiálních webových stránkách daných publikací www.tvojematurita.cz.

Pokud se chtějí maturanti dostat na vysokou školu, tak je potřeba již nyní řešit přípravu na přijímací zkoušky. Optimální přípravou je absolvování přípravného kurzu na přijímací zkoušky na VŠ. Ne však všechny přípravné kurzy jsou kvalitní a je potřeba volit pečlivě. Kvalitní příprava je přitom základ pro úspěch u přijímacích zkoušek. Informace o přijímacích zkouškách a nabídku kvalitních, ověřených přípravných kurzů naleznete na webových stránkách www.jaknavysokou.cz. V zájmu zachování vysoké kvality mají však tyto přípravné kurzy omezenou kapacitu a přednost mají dříve přihlášení.

TOPlist